Son Yazılar
Anasayfa / Serbest / Küçük Notlar

Küçük Notlar

Selamlar…

Yeni senenin ilk ayı olan Ocak da tüm esprisi ile hani hep deriz ya ‘ zamanın nasıl geçtiğini anlamadık ‘ dercesine tüm aksiyonu ve kurak zihniyeti ile geride kaldı.

Şubat ayının ilk günündeyiz. Yeni ay adında da vuku bulduğu üzere yenilikleri sizlere yaşatsın ve umutlarımızın daha da arttığı; yağmurla karla bereketlenen bir ay olsun.

***

Eski yazılarıma bakınıyordum, havanın kasvetli masumiyetinde. Birden bir fikir parıldaması yaşadım, yorgun ve bitkin bir Cumartesi İkindisinde. Ve düşüncemi bir an önce uygulamaya geçirmenin vaktidir diyerekten kendimi yazarken buldum yine.

Bundan sonra genel temalı yazılarımız ile birlikte ara ara duygularımızın da seslendirildiği ‘ küçük notlar ‘ isimli yazılarımızla da sizlerle birlikte olacağız. Dileğimiz sizlerin dünyasında bir nebze olsun ses getirebilmek ve yalnız olmadığınızı hissettirebilmektir.

***

Bundan sonra kimse üzülmesin diye kendimizi üzmeyeceğiz. Çünkü biz ne zaman böyle yapsak biri gelir sizi üzmek için elinden gelenin fazlasını yapar.

Mesela seviyorum dersin olur der karşılığı var der ama olamaz der, seviyorum der sonra sevmekten usandım der der hikayedir aslında hepsi ve üzer.

Mesela iyi niyetliyiz ya işte sözler verilir sözler köz hali alır ve biter söz.

Mesela kıymet verirsin, can dersin, canan dersin canın çıksın demekten beter eder seni.

Heyhat dünya, heyhat sizler…

Nedir derdiniz bizden. Biz size ne yaptık ki…

f.d.a.

http://www.facebook.com/deniz.atceken.9

fdadeniz07@gmail.com

Hakkında - Deniz Atçeken

Hayata dair her ne varsa onları yaşama gayesinde; adam olabilme mücadelesi içinde...

Check Also

Bir Kar Duâsı

Zorluğuna rağmen, rahmettir kış. Zahmetinde huzur kılınan, rahmet mevsimdir kış… Masumiyetin, rahmet ile marifet kılındığı, …

2 yorum

  1. kalem ince ucuyla başldı yeni yıla birde baktım şubat ayına ayak atmışız .soğuk ve ayaz gecelerinde bir sabahına birde ne bayım birbirini üzenler birbirine küsenlerle gözümüzü açtık .bakta ne diyor yazıda birbirini seven üzüyorlar.işte böyle hayatta ayakta durmaya çalışıyoruz

  2. şubat ne kadar soğuk olursa olsun ey arkadaşlar gelin biz birbirimize soğuk davranmaayalım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.